Знижки до 13% для постійних клієнтів

Для того щоб стати постійним клієнтом Black & White Dragons Вам достатньо зареєструватись на нашій веб сторінці за наступним посиланням Зареєструватись на сайті. Тож, для того щоб отримати максимальну знижку на замовлення, Ви просто замовляйте у нас смачні суші, роли та інші додатки і не забувайте залишати відгуки під кожним продуктом який Вам сподобався чи ні.

 

Система знижок для постійних клієнтів

 • -4% на наступні замовлення, якщо загальна сума попередніх замовлень з моменту реєстрації на сайті складає більше 1 000,00 грн.;
 • -7% на наступні замовлення, якщо загальна сума попередніх замовлень з моменту реєстрації на сайті складає більше 5 000,00 грн.;
 • -10% на наступні замовлення, якщо загальна сума попередніх замовлень з моменту реєстрації на сайті складає більше 10 000,00 грн.;
 • -13% на всі наступні замовлення, якщо загальна сума попередніх замовлень з моменту реєстрації на сайті складає більше 20 000,00 грн. 

 

Щасливі години -5% 

У будні дні з 11:00 до 15:00 з понеділка по п'ятницю (пн, вт, ср, чт, пт: з 11:00 - 15:00) для покупців та постійних клієнтів Black & White Dragons діє акція: "щасливі години" - 5% на всі замовлення. Щоб отримати знижку Вам потрібно при оформленні замовлення на сайті ввести код  "02-10"/ або озвучити код, якщо Ви замовляєте по телефоні.

 

Знижка -5% на перше замовлення

З першого дня відкриття Black & White Dragons дарує кожному клієнту знижку -5% на перше замовлення. Для того щоб отримати знижку, Вам потрібно пройти реєстрацію та оформити замовлення на сайті, додавши код "01-10". 

 

Подарункові сертифікати, ваучери

Будь-хто (постійний клієнт чи покупець) може придбати на нашому сайті чи замовити по телефоні подарункові сертифікати або ваучери на певну суму. Після оплати Ви обов'язково отримаєте на Вашу електронну адресу код (подарункового ваучера, сертифіката) та смс-повідомлення з цим кодом.

Термін дії сертифіката /ваучера (кода) - 2 місяця з моменту його придбання / створення. Якщо термін дії вийшов, скористатись сертифікатом / ваучером (кодом) при замовленні на сайті чи в тел. режимі буде неможливо.

Ви можете подарувати чи передати подарунковий сертифікат / ваучер (код) будь-кому для подальшого його використання під час оформлення замовлення.

Якщо під час оформлення замовлення на нашій веб-сторінці (чи в телефонному режимі) Ви застосували код (подарункового сертифіката / ваучера), а сума Вашого замовлення менша за суму подарункового сертифіката (ваучера), то на залишок системою (або співробітником, який приймає Ваше замовлення) автоматично буде створено новий ваучер з кодом, що буде доступний тільки Вам протягом 2-ох наступних місяців з моменту його створення.

Будь-ласка не передавайте код подарункового ваучера (сертифіката) третім особам, та зберігайте в недоступному місці для інших осіб, щоб хтось інший не зміг скористатись ним. Ми не несемо відповідальності за втрату коду Вашого сертифікату. 

Доступні подарункові сертифікати / ваучери на нашому сайті

 • - ваучер на 350 грн.;
 • - ваучер на 500 грн.;
 • - ваучер на 1 000 грн.;
 • - ваучер на 2 000 грн.;
 • - ваучер на 5 000 грн.

 

 • придбати подарунковий сертифікат (ваучер) на сайті можна в будь який час та день 24/7, отримання коду (сертифіката / ваучера) відбувається від 5 хв. до 7 год.;
 • * ви можете замовити по телефоні подарунковий сертифікат (ваучер) на будь-яку вартість, та отримати після оплати рахунку код ваучера (сертифіката) на Вашу електронну адресу та смс повідомлення;
 • * при використанні подарункового сертифіката (ваучера) застосовуються знижки, що діють на момент його використання;
 • * знижки та акції не сумуються, при оформленні замовлення застосовується найвигідніша знижка.