Доставка замовлення (японської їжі: суші, роли та напої)

Доставка замовлень (суші, ролів, напоїв) здійснюється тільки в межах міста Івано-Франківськ (Україна) та приміських районах (Крихівці, Вовчинець, Загвіздя, Микитинці, Опришівці, Угорники, Угринів, Чукалівка, Черніїв). Ми доставляємо замовлення власним транспортом або кур'єром. В будь-яких інших випадках доставка обговорюється з менджером (а саме умови, час та вартість доставки).

 

Вартість доставки

  • безкоштовно в межах: Калинова Слобода 1, Калинова Слобода 2;
  • безкоштовно в межах м. Івано-Франківськ та приміських районах міста, якщо загальна сума замовлення перевищує 444 грн.;
  • 25 грн. в наступних районах: с. Крихівці, окрім житлових районів Калинова Слобода 1 та 2;
  • - 45 грн. по м. Івано-Франківськ, якщо загальна сума замовлення менше 444 грн.;
  • 60 грн. по наступних населених пунктах: Вовчинець, Загвіздя, Микитинці, Опришівці, Угорники, Угринів, Чукалівка, Черніїв. За умови, що загальна сума замовлення менше 444 грн.

 

Умови та способи доставки замовлень

Доставка здійснюється протягом однієї години з моменту отримання Вашого замовлення. (У випадку наявності великої кількості замовлень від інших клієнтів час доставки може тривати більше години, про що менеджер Вас попередить).

На даний момент в нашій компанії діють наступні способи доставки замовлень:

  • - доставка після оплати замовлення (Ви сплачуєте - ми доставляємо);
  • - доставка замовлення і тоді оплата (ми доставляємо - Ви сплачуєте в момент отримання Замовлення);
  • - самовивіз (Ви можете особисто забрати своє замовлення).

 

Відстеження замовлення / доставки

Якщо Ви зробили замовлення суші (ролів / напоїв) на сайті як Гість (без реєстрації клієнтського профілю), Ви можете відслідкувати своє замовлення за наступним посиланням bwdragons-sushi.com.ua/guest-tracking, ввівши номер замовлення (який Ви отримали на свою електронну адресу) та свою електронну адресу.

Якщо Ви створили на сайті клієнтський профіль, то Ви легко можете відстежити статус та історію своїх замовлень в розділі "Замовлення" (У Вашому Профілі).